Forum O wilkach Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Galerie   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Obecny czas to Śro 18:31, 16 Sty 2019
Forum O wilkach Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

 Forum   Ostatni Post   Tematy   Posty 
 
Watahy
 
Kraina
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Jeziora

Duże, różnych kształtów, o dnach niedosięgłych i tych na wyciągnięcie łapy, o wodzie ciemnej niby nocne niebo i takiej, przez którą ujrzeć możesz wszystko w spokojnych toniach - każde jezioro jest inne, każde jest charakterystyczne, każde posiada swój swoisty urok oraz piękno. Jednakże o ile są one cudowne, o tyle również niebezpieczne, grożące utonięciem - zwłaszcza w ciemnościach, gdy nie widać linii brzegu. Podziwiaj więc ostrożnie, ażeby nie stracić tu życia.
    
Czw 15:26, 29 Maj 2014
Genshi
20 20981
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Polany

Przywodzą one na myśl wyrwy, dziury w leśnych, ciemnych gęstwinach. Są to spokojne, przeważnie ciche miejsca, w których odpocząć można od mroków rzucanych przez drzewa, ich korony, konary - tutaj właśnie złapać można trochę słońca bądź też światła księżyca, gdyż nad głowami gałęzie nie plączą się w skomplikowany, mozaikowy sufit.
    
Sob 15:28, 24 Maj 2014
Nataniel
21 12417
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Wodospady

Szsz, słuchaj uważnie, Przyjacielu, ponieważ to właśnie tutaj woda śpiewa swe pieśni, przelewając się przez krawędzie wzniesionych, pionowych ścian. To własnie tutaj rzeki przemieniają się w miejsca, w których to przeźroczysta ciecz tańczy, pląsa, a także nuci szumiące, kojące melodie. Umilknij więc choć na moment, aby przyjrzeć się temu cudownemu zjawisku oraz żeby serce Twe wypełniło się tą naturalną muzyką przyrody.
    
Nie 8:04, 25 Maj 2014
Malice
39 22304
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Pustynie

Uważaj, uważaj - toż to właśnie te suche, pełne piachu tereny, na które co dzień stacza się z błękitnego nieba lawina żaru, gorąca zdolnego zabić nieprzygotowanego osobnika w kilka chwil. Grube futro na nic się tutaj nie zda, jest wręcz przekleństwem w tych stronach, w których króluje bezlitosna A'tar - bogini słońca. Przybądź tu więc bez bukłaka wody, a same marne kości zostaną z Twego nierozważnego jestestwa.
    
Sob 21:55, 03 Maj 2014
Daveth
16 5721
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Dolina Marzeń

Każdy posiada swe marzenia, które w tym właśnie miejscu mają szansę spełnić się choć w drobnej części. To tutaj znajdziesz niesamowite, dziwne oraz pokręcone małe światki, które stworzone zostały przez wilcze, smocze i gryfie umysły zarażone niesamowitą wyobraźnią. Bo przecież - czymże byłby świat bez odrobiny odrębności, spełnionych życzeń, a także dryfowania pośród nurtów swych myśli?
    
Pią 14:24, 23 Maj 2014
Kein
35 8502
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Łąki

Miejsca, gdzie dominują wspaniałe, żywe barwy - zwłaszcza wiosną oraz latem - oraz słodkie, przyjemne zapachy; wielkie połacie przestrzeni, na których rzadko ujrzeć można coś większego niż krzak; morza kwiatów, gdzie dominuje spokojna, wręcz błoga najczęściej atmosfera idealnie nadająca się do ukojenia zszarganych nerwów czy po prostu do podziwiania kolorowego otoczenia.
    
Pią 16:21, 23 Maj 2014
LIo
24 10742
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Pole bitew

Od zatrzęsienia znajduje się tutaj aren - zarówno tych treningowych, jak i tych, na których odbywają się prawdziwe pojedynki - gdzie przelewa się krew walczących przeciwników. Konflikty, kłótnie oraz nieporozumienia często są właśnie tutaj ostatecznie rozwiązywane na zasadzie "Wygrany ma rację".
   
Subfora Turniej, Zakończone Pojedynki
Sob 19:35, 24 Maj 2014
Kein
28 1440
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Miejsca dla zakochanych

Romantyczne zakątki par, które postanowiły odnaleźć lub stworzyć swoje własne, przytulne oraz ciche miejsca spotkań. Naturalnym i nie dziwnym jest, iż wiele osobników skorzystało już z tych terenów w celu wyznania sobie miłości czy rozwijania swego cudownego, trwałego - miejmy nadzieję - związku. Można jedynie już tylko życzyć im wszystkim szczęścia oraz wytrwałości w ich uczuciach.
    
Pią 14:43, 23 Maj 2014
Kein
98 15621
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Morza

Ogromne zbiorniki wodne, które otoczone są brzegami wszelkiej maści - od tych piaszczystych, po te klifowe i zdecydowanie strome. W niektórych zakątkach niebezpiecznie jest przebywać samemu, w innych można szaleć, bawić się oraz pływać - z rozwagą, naturalnie, ażeby nie utonąć w zimnych, ciemnych czeluściach słonej wody. Generalnie są to doskonałe miejsca na rodzinne i przyjacielskie wypady, jednakże rozhulane dzieciaki najlepiej mieć wtedy na oku.
    
Sob 22:22, 24 Maj 2014
Arthas Merethil
22 18027
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Góry

Wysokie, ogromne pomniki natury, które swymi szczytami próbują sięgnąć aż do kopuły niebios, błękitnego sklepienia. Na tych terenach nie należy dziwić się zmienną pogodą czy też miejscami wiecznie zasłoniętymi gęstą, mleczną mgłą - jest to tutaj jak najbardziej naturalne i codzienne. Zamiast rozwodzić się nad tym, lepiej nasłuchiwać staczających się z wyższych partii śmiertelnych lawin czy też uważać na zapadliska oraz nierówne, zwodnicze szczeliny. W razie złapania się w śnieżną zamieć polecamy ciepłe, bezpieczne jaskinie licznie tutaj występujące.
    
Sob 17:00, 24 Maj 2014
Okasan
24 7479
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Urwisko

Ostre klify, niebezpieczne zbocza, osuwające się spod łap stoki gór - wszystko to, czego należałoby się wystrzegać i zarazem wszystko to, co nadaje nudnemu życiu odrobiny adrenaliny, dreszczyku emocji. I to, co właśnie owo życie odbiera, czyhając na nierozważne osoby i istnienia łaknące dostać się prędko na drugą, niematerialną stronę. Tereny te są niebezpieczne zwłaszcza dla szczeniąt, a także wilków, które potykają się o własne łapy. Niezbyt przyjemne miejsce na wycieczki czy odstresowanie się - bardziej pasuje tutaj oddawanie się refleksjom.
    
Pią 19:22, 09 Maj 2014
Abraham Van Helsing
13 10784
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Lecznica

Królestwo Pomocników oraz Medyków, którzy poświęcają swoje życia na ratowanie innych osobników; na dogłębne nauki, ażeby móc zdziałać więcej w kryzysowej sytuacji; na działaniu w słusznej sprawie nawet wtedy, kiedy oznacza to bezsenne noce, babranie się w krwi oraz niewdzięczność poniektórych pacjentów. A pacjenci ci są najróżniejsi - od takich, którzy przybywają z siniakami i lekkimi obrażeniami, po takich, którzy są na granicy życia i śmierci. A nawet takich, którzy nie ciało, a umysł muszą podreperować.
    
Sob 19:45, 24 Maj 2014
Deebie
4 9046
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Lasy

Wkroczywszy na te tereny nie da się przegapić dużej ilości drzew oraz śpiewnego szumu liści poruszanych przez tańczący wiatr. Większość wilków nie zwraca zbytniej uwagi na cudowne otoczenie, gdyż przybywają tutaj z powodu licznie występującej zwierzyny. A sporo tracą - plamki światła pląsają przecież żywo wokoło, szelesty zgrywają się niby naturalna orkiestra, a pnie oraz gałęzie, często poskręcane i zniekształcone, przywodzić na myśl mogą najróżniejsze rzeczy. Zatrzymaj się więc, przyjacielu, i spójrz. Patrz i podziwiaj naturalne piękno.
   
Subfora Polowania, Polowania zakończone
Czw 18:17, 22 Maj 2014
Wano
123 19497
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek Plac handlowy

Pojawiając się tutaj nie można choć na chwilę nie wstąpić do przynajmniej jednego z wielu przybytków. Występują tutaj przecież: najróżniejsze tematycznie sklepy, restauracje z odmiennymi daniami, domy Wróżek, Szamanów, a nawet zakłady pogrzebowe! Znaleźć tutaj można naprawdę mnóstwo ciekawych miejsc z ciekawymi towarami oraz równie ciekawymi sprzedawcami. Wystarczy odłożyć kilka kostek i przybyć tutaj z zamiarem ich wydania.
    
Wto 18:33, 27 Maj 2014
Elsa
36 4784
Tereny wokół Krainy
 
Poza Grą
 
Real
 
On - line
 

Kto jest na Forum
Kto jest na Forum Nasi użytkownicy napisali 395077 wiadomości
Mamy 2514 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się KandisHu

Statystyki
Na Forum jest 6 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 6 Gości   [ Młode ]  [ Dojrzewający ]  [ Dorosły ]  [ Pomocnik Lekarzy ]  [ Doświadczony Wilk ]  [ Duch ]  [ Wieczny Dzieciak ]  [ Latający Wilk ]  [ Władca Świata Zmarłych i Dusz ]  [ Niańka ]  [ Latająca Beta Wody, Szpieg ]  [ Tropiciel ]  [ Lekarz ]  [ Wojownik ]  [ Dowódca Tropicieli ]  [ Szaman ]  [ Łowca ]  [ Dowódca Łowców ]  [ Weteran ]  [ Szpieg ]  [ Dowódca Szpiegów ]  [ Przywódca Gryfów, Wojownik ]  [ Sztorm ]  [ Dusza Watahy Nocy ]  [ Nauczyciel ]  [ Głębia ]  [ Przywódca Smoków ]  [ Alfa Nocy ]  [ Upiór ]  [ Alfa Wiatru ]  [ Mag ]  [ Nieumarły Kościotrup ]  [ Nieumarły Zombie ]  [ Pośrednik Dusz ]  [ Latający Tropiciel ]  [ Beta Nocy ]  [ Demoniczny Łowca ]  [ Pustelnik ]  [ Demoniczny Witeź ]  [ Czcigodna Założycielka ]  [ Skrytobójca ]  [ Młodszy Szpieg ]  [ Dowódca Wojowników ]  [ Demoniczny Szpieg ]  [ Alfa Wody ]  [ Latający Szpieg ]  [ Zastępca Przywódcy Gryfów ]  [ Zastępca Przywódcy Smoków ]  [ Artysta Malarz ]  [ Artysta Rzeźbiarz ]  [ Wygnaniec ]  [ Latający Łowca ]  [ Postać Specjalna ]  [ Hybryda ]  [ Wilk Spoza Krainy ]  [ Beta Wiatru ]  [ Szaman Przewodni ]  [ Mag Przewodni ]  [ Nadorganizm ]  [ Latająca Alfa Ognia ]  [ Latający demon ]  [ Latający Mag ]  [ Wampir ]  [ Druid ]  [ Shrek ]  [ Wódz ]  [ Demon ]  [ Demoniczny Tropiciel ]  [ Latający Wojownik ]  [ Latający Doświadczony Wilk ]  [ Latający Szaman ]  [ Sandman ]  [ Beta Ognia, Artysta Malarz ]  [ Demoniczna Beta Wiatru, Wojownik ] 
Najwięcej użytkowników 315 było obecnych Śro 17:05, 30 Paź 2013
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Te dane pokazują użytkowników aktywnych przez ostatnie 5 minut

Zaloguj
Użytkownik:    Hasło:      Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Nowe posty Nowe posty    Brak nowych postów Brak nowych postów    Forum Zablokowane Forum Zablokowane


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB Š 2001, 2005 phpBB Group
Theme bLock created by JR9 for stylerbb.net
Regulamin